Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
Od: 07.2013
Offline
#
20620
30.08.2013, 11:56
anthony09
napisał(a):
Po raz kolejny: Reprezentacja Polski gra bez piłkarzy Wisły nawet na ławce rezerwowych.
Widzicie jakiś pozytyw aby to się zmieniło
trzech z Legii, zero z Lecha , zero z Wisły.
Czy ktoś waszym zdaniem ma szanse na wybicie się do reprezentacji
Zmiana pseudo selekcjonera który powołuje takie pokraki jak Wawrzyniak czy Jakubina jest potrzebna, taki Brożek bardziej by się nadawał niż ten paralityk Milik.
Ostatnio edytowane przez Valandil : 30.08.2013 o godz. 12:01.
Valandil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Valandil
Znajdź inne posty napisane przez Valandil