Wyświetl pojedynczy post
Valandil
Senior Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20620
Stary 30.08.2013, 11:56
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Po raz kolejny: Reprezentacja Polski gra bez piłkarzy Wisły nawet na ławce rezerwowych.
Widzicie jakiś pozytyw aby to się zmieniło trzech z Legii, zero z Lecha , zero z Wisły.
Czy ktoś waszym zdaniem ma szanse na wybicie się do reprezentacji
Zmiana pseudo selekcjonera który powołuje takie pokraki jak Wawrzyniak czy Jakubina jest potrzebna, taki Brożek bardziej by się nadawał niż ten paralityk Milik.
Ostatnio edytowane przez Valandil : 30.08.2013 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując