Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7507
Stary 30.08.2013, 11:05
Moim zdaniem to dobrze, że Śląsk nie wpełznął do Ligi Europejskiej w tym losowaniu. Przy całej mojej sympatii do tego zespołu, Wrocławianie po prostu nie zasłużyli na grę w pucharach jesienią. Sevilla brutalnie obnażyła słabość Śląska i jego krótką ławkę rezerwowych. Nie byliśmy w stanie podjąć rękawicy.

W ogóle, moim zdaniem, losowanie lucky losera powinno się odbywać sposród drużyn, które osiągnęły najlepszy bilans bramkowy. Głupio by było, gdyby awansował WKS, który strzelił w dwumeczu jedną bramkę, a stracił ich dziewięć...
Odpowiedz cytując