|
Sprawa wygląda tak że brakuje nam tych punktów do klubowego, wiadomo że że lepiej wylosować łatwiejszego przeciwnika niż przegrać na starcie. Jako że Legii w LM nie chciałem tak teraz trzymam kciuki z prostego powodu, będą mieli większą ilość spotkań co przełoży się pewnie na miejsce w lidze i te punkciki muszą jakoś tułać
|