Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7506
Stary 30.08.2013, 09:28
Sprawa wygląda tak że brakuje nam tych punktów do klubowego, wiadomo że że lepiej wylosować łatwiejszego przeciwnika niż przegrać na starcie. Jako że Legii w LM nie chciałem tak teraz trzymam kciuki z prostego powodu, będą mieli większą ilość spotkań co przełoży się pewnie na miejsce w lidze i te punkciki muszą jakoś tułać
.
Odpowiedz cytując