Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
Od: 01.2008
Offline
#
7505
30.08.2013, 09:00
dynek.pl
napisał(a):
Legia w 3 koszyku ->
wis.la/ucct0
i to dosyc wysoko. Lech bylby w ogole w drugim.
Wyglada na slabe obsadzenie w tej edycji LE.
a szkoda, bo dużo druzyn z rankingu krajowego z miejsc 15-25 jest, w tym jedna z Polski
MK85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MK85
Znajdź inne posty napisane przez MK85