Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7505
Stary 30.08.2013, 09:00
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Legia w 3 koszyku -> wis.la/ucct0

i to dosyc wysoko. Lech bylby w ogole w drugim.
Wyglada na slabe obsadzenie w tej edycji LE.
a szkoda, bo dużo druzyn z rankingu krajowego z miejsc 15-25 jest, w tym jedna z Polski
Odpowiedz cytując