BBudowniczy napisał(a):

Niezdrowe relacje z Rosją. O co tym razem chodzi Moskwie?
Najciekawszy pogrubiony fragment - to szok, że ktoś śmie podważać geniusz naszego premiera, wątpić w wielką przyjaźń Polsko - Putinowską. To zwyczajnie rusofobia, podłość i hucpa dyplomatołków 
|
A ty tak czytasz bezkrytycznie te wypociny dziennikarskie z których sie dowiedzieliśmy ,że nałożenie embarga na mięso przez Rosję było sukcesem PISu ,a to że Putin wziął udział w polskich obchodach uczczenia rocznicy wybuchu II WŚ jest nazywane przez dziennikarzyne splunięciem w twarz ?! Już kiedyś pisałem na przykładzie wypowiedzi Gwiaździstego ,ze dla was jest wszystko na odwrót ,co dobre to złe , klęska to sukces ,chyba na tym polega to mityczne "samodzielne myslenie"...