Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65777
Stary 29.08.2013, 19:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jaki Guerreiro?
Guerrier się ten czlowiek nazywa.

Nawet jak żartujecie to przestańcie.
Guerreiro czy Guerrier jeden murzyn. Nie ważne, jak zacznie dobrze grać to nikt już nie przekręci jego nazwiska, no chyba, że będzie się nazywał Edward Durda.
Odpowiedz cytując