d napisał(a):

No, rzeczywiście, w zestawieniu z Kasperczakiem Smuda z tą samą ekipą skompromitował się przegrywając w dwumeczu z Interem Mediolan 1-2, wcześniej załapując w ryj od Barcelony 3-5.
Jak można wciskać ludziom taką ciemnotę? I piszę to jako odwieczny zwolennik Heńka.
|
Odpuść sobie. Nie karm trola