Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65768
Stary 29.08.2013, 17:56
raindog napisał(a):Wyświetl post
Za Maaskanta i Moskala potrafili grać i im się chciało
Sorry, ale Moskal poleciał za to, że przeciwko Koronie (i nie tylko, ale to był decydujący występ) nasze "gwiazdy" nawet nie stały tylko leżały jak p*zdy na plaży. Za Moskala naszym gwiazdeczkom odjeb*ło ego i wymyślili, że jak potrafią kilka podań z pierwszej piłki wymienić, to już biegać nie trzeba, a nogi lepiej nie wystawiać, bo jeszcze przeciwnik ośmieli się ich nie uszanować i może być kuku w nóżkę.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując