Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7494
Stary 29.08.2013, 17:41
Niestety panowie nie ma sie co ludzic dzisiaj. Malutkie szanse na cud bylyby gdyby zagrali kartkowicze. A tak Slask bez swietnego napastnika Paixao, trzymajacego środek Stevanovicia oraz swietnie asystujacego Dudu moze marzyc o tym by z honorem pozegnac sie z 4 runda.

Wieksze jest prawdopodobienstwo ze trafi do grup po jutzrejszym extra losowaniu niz po dzisiejszym rozjechaniu Sevilli...
Odpowiedz cytując