Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.08.2013, 17:00
milosz napisał(a):Wyświetl post
To interpretacja tych co widza tylko dobre wyniki Smudy, abstrahując od potencjału drużyn przez niego prowadzonych..dałem przykład porównania wyników Kasperczaka i Smudy z podobna ekipą, i nadal twierdze , ze Smuda wypada tu blado.
No, rzeczywiście, w zestawieniu z Kasperczakiem Smuda z tą samą ekipą skompromitował się przegrywając w dwumeczu z Interem Mediolan 1-2, wcześniej załapując w ryj od Barcelony 3-5.

Jak można wciskać ludziom taką ciemnotę? I piszę to jako odwieczny zwolennik Heńka.
Odpowiedz cytując