Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65766
Stary 29.08.2013, 15:35
milosz napisał(a):Wyświetl post
Tak gigant , zwłaszcza Sobolewski !?! , Pareiko też niby pokazał brak ambicji w meczu z Legią po czerwonej kartce, oj łatwo pisać niektórym podobne nonsensy, zbyt łatwo..

Prawda jest prozaiczna, jak piłkarze walczą o coś przy lepszym trenerze to dają więcej, jak grają o nic, im sie nie płaci, a trenerzy są na poziomie Kulawika czy bufonowatego Probierza, to ich wartość sportowa zawsze spada .
Aleś sie przypie.rdolił do jednego nazwiska. Zreszta i tak pewnie nie ogarniesz o co mi chodzi, ale dopiszę by było jasne.
Dopisałem co odeszło i co przyszło, nie personalizując ani nie utożsamiając tego z wymienionymi piłkarzami.

Do postu powyzej.
_______________________
Szkoda ze nie ogarniasz, wiec zwróc uwagę na zbitek słów nie utożsamiajac tego z wymienionymi piłkarzami. Specjalnie napiszę Ci najprościej jak tylko sie da.
Odeszli piłkarze dobrzy, słabi i bylejacy.
Dzieki Smudzie odszedł tez minimalizm, co tyczy sie również obecnych piłkarzy, minimalizm bo czy się stoi czy się lezy itd... i chciwość, bo teraz zarobić mozna tylko na boisku. Ty wpier.dalasz Sobolewskiego, Stjepanovica czy Burdenskiego. Mnie nie chodzi o zadne nazwisko, żadne.Teraz rozumiesz czy przeliterować Ci to na pw?

Dobra odpuszczam, nie ma sensu. To jakby głuchy ze ślepym rozmawiali o kolorach. Dalszego czytania ze zrozumieniem zyczę.
Ostatnio edytowane przez gigant : 29.08.2013 o godz. 18:44.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując