Tak
gigant , zwłaszcza Sobolewski !?! , Pareiko też niby pokazał brak ambicji w meczu z Legią po czerwonej kartce, oj łatwo pisać niektórym podobne nonsensy, zbyt łatwo..
Prawda jest prozaiczna, jak piłkarze walczą o coś przy lepszym trenerze to dają więcej, jak grają o nic, im sie nie płaci, a trenerzy są na poziomie Kulawika czy bufonowatego Probierza, to ich wartość sportowa zawsze spada .
Do postu poniżej.
_______
Szkoda, że nie ogarniasz co sam piszesz ..to nie o jedno nazwisko chodzi, ale nawet to które zauważyłeś ośmiesza twoją bzdurną tezę... Sobolewski to też "odeszło" i to ma być .. "minimalizm, lenistwo i chciwość ".. żenada. Tak kończą się prymitywne uproszczenia i wrzucanie wszystkiego do jednego worka..
Oczekiwanie zapłaty w terminie to nie chciwość, a co do ambicji Stjepanovicia, czy Burdeńskiego to niby na jakiej postawie ta teza !?..tak czy owak żenujący post.
-
prawda jest prozaiczna napisałeś głupi post i dorabiasz do niego ideologie.
...napisze to najprościej jak można, może to ogarniesz.. zamiast wymieniać nazwiska i podpisywać je nie pasującym do nich komentarzem, trzeba było jedynie wspomnieć o Smudzie, oraz z drugiej strony o Probierzu i Kulawiku i zmianie mentalnej w klimacie drużyny, koniec i kropka.