Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65755
Stary 29.08.2013, 12:51
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Prawdopodobnie Fryc i Guerrier będą często robili za zmienników/konkurentów Małeckiego i Sarkiego.

Znacznie bardziej martwi środek pomocy. Chrapek, Stjepanović i Nalepa to trochę mało. Tym bardziej, że Ostoja ma już 3 kartki, a Chrapek z Nalepą po 2. A to dopiero 5 kolejek - w tej "rundzie" zostało jeszcze 16.
do środka wróci jeszcze Uryga i w Niego wierze, że to będzie kolejny bardzo dobry zawodnik. Ale po 100-kroć żal Sobola...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 29.08.2013 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując