|
Prawdopodobnie Fryc i Guerrier będą często robili za zmienników/konkurentów Małeckiego i Sarkiego.
Znacznie bardziej martwi środek pomocy. Chrapek, Stjepanović i Nalepa to trochę mało. Tym bardziej, że Ostoja ma już 3 kartki, a Chrapek z Nalepą po 2. A to dopiero 5 kolejek - w tej "rundzie" zostało jeszcze 16.
|