Wyświetl pojedynczy post
Gronias
Junior Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 29.08.2013, 11:24
Ostatni mecz z Pogonią był faktycznie kuriozalny i pamiętam, że wiało jak cholera i sędziowie też nam "fajnie" gwizdali.

Liczę, że wygramy - skoro mamy taką a nie inną dyspozycję, to koniecznie trzeba to wykorzystać nim posypią się kartki i kontuzje.

Człowiek chce zachować zimną krew, a mimo wszystko się napala na te 3 punkty
Odpowiedz cytując