Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1587
Stary 29.08.2013, 10:51
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Ekhm, zachwycająca przygoda z europejską piłką dla sąsiadki skończyła się na I rundzie Pucharu Intertoto, więc nie zakłamujmy historii Zagrali 2 mecze i oba przegrali z białoruskim Szachtiorem Soligorsk.
Sorry za OT, ale czułem się zobowiązany sprostować
a wszystko przez feralną soligorską windę!

---

a to zmienia postać rzeczy. Chociaż wspominało się miło
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 29.08.2013 o godz. 10:55.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując