Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7474
Stary 29.08.2013, 10:12
Racja, ostatnio kupiłam Przegląd Sportowy i to było najgorzej wydane 2,60 zł w moim życiu.

Ale mniejsza z tym. Zostawmy już warszawiaków, dziś najprawdopodobniej ostatni mecz Śląska w europejskich pucharach. Trzymam kciuki, żeby wrocławianie zaprezentowali się z dobrej strony, strzelili jakąś bramkę i godnie pożegnali się z Europą. Czytałam ostatnio, że trener WKSu wciąż wierzy w awans... Cóż, ja aż tak wielkiej wiary nie mam, zbyt duża strata, zbyt klasowy zespół, zbyt słaby Śląsk.
Odpowiedz cytując