Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7472
Stary 29.08.2013, 10:00
fialo napisał(a):Wyświetl post
Wpadł mi dziś w ręce po raz pierwszy od czasów gimbazy Przegląd Sportowy i powiem tak. Daleki jestem od wszelkiej napinki przez kabel, trochę mnie śmieszy jak kibice Wisły przeżywali grę Legii w LM, jakby co najmniej żydy tam grały. Niektórym się myli hierarchia. Oczywiście życzyłem Legii porażki jak każdy normalny kibic Wisły, bez zbędnego podpalania się. No ale, mimo wszystko propaganda sukcesu uprawiana przez media po porażce jest naprawdę przekomiczna

http://imgur.com/gI9TDsI - tu okładka
Jak byłem w gimnazjum również czytałem, parę dobrych lat temu. Teraz widać po samych okładkach, ze Przegląd Sportowy nadaje się co najwyżej do zawijania śledzi.
Odpowiedz cytując