Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
7472
29.08.2013, 10:00
fialo
napisał(a):
Wpadł mi dziś w ręce po raz pierwszy od czasów gimbazy Przegląd Sportowy i powiem tak. Daleki jestem od wszelkiej napinki przez kabel, trochę mnie śmieszy jak kibice Wisły przeżywali grę Legii w LM, jakby co najmniej żydy tam grały. Niektórym się myli hierarchia. Oczywiście życzyłem Legii porażki jak każdy normalny kibic Wisły, bez zbędnego podpalania się. No ale, mimo wszystko propaganda sukcesu uprawiana przez media po porażce jest naprawdę przekomiczna
http://imgur.com/gI9TDsI
- tu okładka
Jak byłem w gimnazjum również czytałem, parę dobrych lat temu. Teraz widać po samych okładkach, ze Przegląd Sportowy nadaje się co najwyżej do zawijania śledzi.
Mario Nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mario Nh
Znajdź inne posty napisane przez Mario Nh