Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
Od: 01.2008
Offline
#
7471
29.08.2013, 09:57
fialo
napisał(a):
Wpadł mi dziś w ręce po raz pierwszy od czasów gimbazy Przegląd Sportowy i powiem tak. Daleki jestem od wszelkiej napinki przez kabel, trochę mnie śmieszy jak kibice Wisły przeżywali grę Legii w LM, jakby co najmniej żydy tam grały. Niektórym się myli hierarchia. Oczywiście życzyłem Legii porażki jak każdy normalny kibic Wisły, bez zbędnego podpalania się. No ale, mimo wszystko propaganda sukcesu uprawiana przez media po porażce jest naprawdę przekomiczna
wis.la/onxbn
- tu okładka
a "Śląsk leci na księżyc".... co oni biorą?
MK85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MK85
Znajdź inne posty napisane przez MK85