Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7471
Stary 29.08.2013, 09:57
fialo napisał(a):Wyświetl post
Wpadł mi dziś w ręce po raz pierwszy od czasów gimbazy Przegląd Sportowy i powiem tak. Daleki jestem od wszelkiej napinki przez kabel, trochę mnie śmieszy jak kibice Wisły przeżywali grę Legii w LM, jakby co najmniej żydy tam grały. Niektórym się myli hierarchia. Oczywiście życzyłem Legii porażki jak każdy normalny kibic Wisły, bez zbędnego podpalania się. No ale, mimo wszystko propaganda sukcesu uprawiana przez media po porażce jest naprawdę przekomiczna

wis.la/onxbn - tu okładka
a "Śląsk leci na księżyc".... co oni biorą?
Odpowiedz cytując