Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65750
Stary 29.08.2013, 09:05
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Musisz to powtarzać w każdym temacie? Własnego zdania nie masz tylko szczekasz jak ci weszło zagwiżdze?
Facet jest od kilku dni w Polsce, wszyscy wołają Donald a nie po nazwisku, wiec Smuda pewnie nie skojarzył. Wielkie mi halo.
Dokładnie.Widac ,ze im żal dupe sciska,bo Smuda szybko poukładał (wbrew ich opiniom) druzyne i teraz juz nie ma ochów i achów na Legunią.....Nawet to zdjecie widac ,ze jest tendencyjne.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując