funkykoval napisał(a):

Zapomniałeś o grze Amiki zaraz po objęciu zespołu przez Smudę w pucharze INTERTOTO przez który również można było dojść do UEFA (3 rundy eliminacyjne) - Amika dostała wtedy baty od Sherifu Tiraspol. Oczywiście Smuda zlekceważył ten wynik (tak samo Legia porażkę z Vetrą Wilno), ale były to eliminacje do Pucharu UEFA.....
Pozdrawiam
|
Nie przesadzajmy. Chyba nie bylo polskiego klubu, ktory by dobrze wypadl w tych rozgrywkach. Wynikalo to pewnie tez z tego, ze kazdy je olewal.