Wyświetl pojedynczy post
rookie1906
Junior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków | İstanbul

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1582
Stary 29.08.2013, 06:21
forthy napisał(a):Wyświetl post
Nie porównuj rewanżu o nic z Barceloną do pierwszego meczu (pamiętne 3-4) kiedy Wisła grała ofensywny futbol jak równy z równym przeciw Barcelonie. Tylko że cały skład Franza był znacznie mniej warty niż sam Rivaldo czy Kluivert.
No może nie cały mecz Wisła grała jak równy z równym, ale pierwszą połowę na pewno. Po przerwie już było widać zdecydowaną różnicę.
Odpowiedz cytując