forthy napisał(a):

|
Nie porównuj rewanżu o nic z Barceloną do pierwszego meczu (pamiętne 3-4) kiedy Wisła grała ofensywny futbol jak równy z równym przeciw Barcelonie. Tylko że cały skład Franza był znacznie mniej warty niż sam Rivaldo czy Kluivert.
|
No może nie cały mecz Wisła grała jak równy z równym, ale pierwszą połowę na pewno. Po przerwie już było widać zdecydowaną różnicę.