|
Jakość polegała na tym, że każdy Rumun wkręcał w ziemię dwóch Legionistów kiedy i jak chciał. A jakość jako zespół? Jak zabrali piłkę Vrdoliakowi to 3/2 wykończyli z palcem. Więc nie opowiadaj o respekcie bo respekt jeśli go mieli to oni stracili po 9 minutach. Zobaczyli, że dzieli ich przepaść. Nie wiem dlaczego nikt nie zauważa jak koronkowa akcja doprowadziła do wyrównania i ile okazji było wcześniej.
|