Marcin_fan napisał(a):

|
Pamięc przenośna 1tb. Trzeba sie z nią jakoś specjalnie odnosić ?
|
Nie za bardzo rozumiem pytanie. Jeśli chodzi o sposób dbania o sprzęt to raczej tak jak z telefonem komórkowym, czyli nie rzucać po ziemi i od wody też raczej z dala*. Ze strony software to co jakiś czas można antywirem zeskanować i jak już więcej tego syfu no to formacik wtedy.
Jeśli pytanie miało sens jakiś inny i go nie uchwyciłem to przepraszam.
* jak wodoodporny no to można taplać
fidello napisał(a):

|
witam, mam problem z działaniem facebooka w przeglądarce chrome, system Windows8, czy ma ktoś podobne problemy? (problem polega na tym, że chrome sam się wyłącza, albo wyskakuje komunikat "kurza twarz"... ) dodam że jako antywirusa używam avasta, a do chroma mam zainstalowanego ad blocka - może to któraś z przyczyn?
|
Spróbuj zeskanować system avastem i usunąć syfy a potem reinstal chrome i powinno śmigać. Jak avast nic nie znajdzie polecał bym wypróbować innego antywirusa.
Ja sam używam avg i polecam
