Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7466
Stary 28.08.2013, 21:24
jova napisał(a):Wyświetl post
To przechodzenie 3 podaniami pod bramkę Legii jakoś średnio wychodziło im w obu spotkaniach. O ile pierwszy gol w Warszawie padł po w miarę składnej akcji o tyle drugi to zwykły prezent od Legii, a nie efekt naporu Steauy. W to dalsze ciśnięcie zupełnie nie wierzę, bo to nijak nie pasuje mi do przebiegu pierwszego meczu. Nie wierzę, że byliby w stanie tak grać. Mówimy o zespole, który nie potrafił kontrolować meczu i spokojnie dowieźć wygranej grając u siebie.
Wydaje mi się, że strzelona przez Legię w ostatnich sekundach bramka na 2:2 gdy bylo po ptokach zaciemnił Ci obraz sytuacji.
Ale jest jedna rzecz, w której jest lepsza od Steuy
http://www.polskieradio.pl/fedbfb12-...7ec93d6c9.file
Odpowiedz cytując