Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7463
Stary 28.08.2013, 20:37
Zabierałem się i zabierałem by coś napisać w temacie, ale w ogóle mnie nie grzeje to co wokół Legii. Mieli szansę, spierd***. Nie ma co drążyć tematu. Jak im się uda w tym sezonie zdobyć mistrza to wszystko wróci jak bumerang. Chyba, że zaliczą spektakularnego doła. Chociaż wydaje mi się, że to im nie grozi. Nie były to jakieś mecze pełne dramaturgii. Po prostu byli gorsi i przegrali.
What's new?

Odpowiedz cytując