|
Zabierałem się i zabierałem by coś napisać w temacie, ale w ogóle mnie nie grzeje to co wokół Legii. Mieli szansę, spierd***. Nie ma co drążyć tematu. Jak im się uda w tym sezonie zdobyć mistrza to wszystko wróci jak bumerang. Chyba, że zaliczą spektakularnego doła. Chociaż wydaje mi się, że to im nie grozi. Nie były to jakieś mecze pełne dramaturgii. Po prostu byli gorsi i przegrali.
|