Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1571
Stary 28.08.2013, 20:36
milosz napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że po ostatnim występie ligowym Pan Smuda ma już u niektórych pomnik..
Dobrze pamiętam i udane występy w pucharach drużyn Pana Smudy tyle że zawsze należy patrzeć na stan posiadania i efekty sportowe i jakoś dziwnym trafem z podobną ekipą więcej uzyskał Kasperczak i nie wygląda to na przypadek ..Wisła wygrała i z Barceloną, ale czy Skorża gwarantował rozwój naszej drużynie..
Zdania nie zmieniam, ambitny trener z zagranicy, już z jakimiś osiągnięciami, choćby drobnymi, ale na zachodnim terenie..ale to kosztuje więc nie teraz. Teraz mamy Smudę i ok., jeśli będziemy utrzymywać się w czołówce tabeli, na czas przejściowy , dla mnie ok.
Ale czy trener zza granicy odnajdzie się w naszym polskim piekiełku? Na obecna sytuacje finansowo - sportową Smuda jest idealnym wyborem . Nie można mu odmówić umiejętności w budowaniu drużyny . Każdy kto wchodził po Smudzie do klubu miał bardzo dobrze dobraną kadrę. Nie ma w tym przypadku , że Wisła czy Lech najlepiej grały w pucharach i w lidze zaraz po odejściu Smudy . Być może Smuda ma ten problem , że sam nie odnosi największych sukcesów tylko jego następca. Ale jednego nie można zarzucić Smudzie - że zostawia za sobą spaloną ziemię , wielkie kontrakty nieadekwatne do umiejętności i masa nieprzydatnych grajków co miało miejsce niestety po odejściu Maaskanta . Oczywiście to nie tylko wina trenera , lecz również dyrektora sportowego oraz właściciela ale jest to jakiś jednak kamyczek do ogródka trenera .
Odpowiedz cytując