bofff napisał(a):

Jesuu ,ależ głupoty .......icie.
Ani w Warszawie nie było pompowania balonika, a już na pewno nie wśród kibiców.
Ani Kosecki się nie obesrał na różowo, bo tylko on i Radovic grali na niezłym poziomie.
Nie dorabiajcie faktów do tezy. Tezę tworzy się w oparciu o fakty
|

Wierzymy na słowo. Info telefoniczne ?
