Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7462
Stary 28.08.2013, 20:33
bofff napisał(a):Wyświetl post
Jesuu ,ależ głupoty .......icie.
Ani w Warszawie nie było pompowania balonika, a już na pewno nie wśród kibiców.
Ani Kosecki się nie obesrał na różowo, bo tylko on i Radovic grali na niezłym poziomie.
Nie dorabiajcie faktów do tezy. Tezę tworzy się w oparciu o fakty
Wierzymy na słowo. Info telefoniczne ?
Odpowiedz cytując