Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65748
Stary 28.08.2013, 20:28
Adam.M79 napisał(a):Wyświetl post
Panowie powiedzcie mi proszę że to żart, albo ktoś źle coś usłyszał, bo jeżeli to prawda to brak mi słów na naszego trenera i przede wszystkim politykę transferową w naszym klubie
http://www.weszlo.com/news/16205-Kto...i_typowy_Smuda
Musisz to powtarzać w każdym temacie? Własnego zdania nie masz tylko szczekasz jak ci weszło zagwiżdze?
Facet jest od kilku dni w Polsce, wszyscy wołają Donald a nie po nazwisku, wiec Smuda pewnie nie skojarzył. Wielkie mi halo.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując