Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2013, 20:23
Adam.M79 napisał(a):Wyświetl post
Panowie powiedzcie mi proszę że to żart, albo ktoś źle coś usłyszał, bo jeżeli to prawda to brak mi słów na naszego trenera i przede wszystkim politykę transferową w naszym klubie
http://www.weszlo.com/news/16205-Kto...i_typowy_Smuda
po prostu nie skojarzył nazwiska .... tydzień z nim trenuje ale nie woła na niego Gurrier tylko Donald ....
Banalne .......
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując