Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
Adam.M79
Member
Od: 12.2010
Offline
#
11
28.08.2013, 20:18
Panowie powiedzcie mi proszę że to żart, albo ktoś źle coś usłyszał, bo jeżeli to prawda to brak mi słów na naszego trenera i przede wszystkim politykę transferową w naszym klubie
http://www.weszlo.com/news/16205-Kto...i_typowy_Smuda
Adam.M79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adam.M79
Znajdź inne posty napisane przez Adam.M79