Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7459
Stary 28.08.2013, 19:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
a z czego? Jest jedno wytłumaczenie, Rumunom zrobiło się krawatów żal. Jeśli znasz inne to słucham. Tylko nie cytuj Furmana bo wstyd.
Chcieli dowieźć korzystny wynik bez otwierania się na ataki. To było asekuranctwo i respekt dla rywala, a nie pewność siebie i mentalna przewaga.
Odpowiedz cytując