Drozd napisał(a):

a z czego? Jest jedno wytłumaczenie, Rumunom zrobiło się krawatów żal. Jeśli znasz inne to słucham. Tylko nie cytuj Furmana bo wstyd.
|
Chcieli dowieźć korzystny wynik bez otwierania się na ataki. To było asekuranctwo i respekt dla rywala, a nie pewność siebie i mentalna przewaga.