Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7457
Stary 28.08.2013, 19:44
Bardzo szkoda Śląska w tym sezonie pucharowym byli jedyną ekipą na którą patrzyło się z przyjemnością jeśli chodzi o europejskie puchary. Nie macie wrażenia ze z taką grą jaką zaprezentowali z Brugią mieli by szanse przeskoczyć Steaue?
Odpowiedz cytując