Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.08.2013, 18:51
Zanim VanBasten postawisz pomnik Smudzie wpierw popatrz na jego wynik z reprezentacją, następnie na suchy wynik w II lidze niemieckiej, jeśli do tego dorzucimy europejskie konfrontacje z jego udziałem to mamy obraz trenera który mistrzem to bywa tylko na naszym podwórku, no i w sumie na okres przejściowy jest w sam raz. Tyle że jeśli celem ma być długofalowa budowa drużyny na europejski poziom, to juz należałoby zatrudnić trenera z zagranicy dającego szanse takiego poziomu, pewnikiem też wiele innych rzeczy by sie musiało zmienić w naszym klubie, no ale to nie teraz, teraz mamy okres przejściowy i do przeżywania radości trzeba nam niewiele, ot ograć jakąś ligową ekipę którą wcześniej wyeliminowała drużyna z Litwy i jest pełna szczęścia i co więcej i ja też jestem po takim jak ostatnie 2-0 w pełni ukontentowany, tyle że to okres przejściowy, bowiem na Wielka Wisłę to trzeba będzie poczekać z innym trenerem i z inna organizacją klubu.
Odpowiedz cytując