Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7452
Stary 28.08.2013, 17:18
Dzis po przebudzeniu, z nieukrywana satysfakcja,pobuszowalem w sieci aby zobaczyc jak medialne przydupasy Oblesnoworskiego skomentuja spektakularne p.i.e.r.d.o.l.n.i.e.c.i.e balonika,ktory z takim trudem pompowali.Otoz w ich wirtualnej rzeczywistosci nic takiego nie mialo miejsca.Celem byla grupa w LE i ten zostal osiagniety.Zadnej krytycznej refleksji na temat wczorajszego show.Teraz rozkminiaja jak to Legia bedzie w przyszlym roku lige mistrzow zdobywac Czy nikt im nie powiedzial ,ze najpierw to trzeba mistrza Polski zdobyc ?
Odpowiedz cytując