Dzis po przebudzeniu, z nieukrywana satysfakcja,pobuszowalem w sieci aby zobaczyc jak medialne przydupasy Oblesnoworskiego skomentuja spektakularne p.i.e.r.d.o.l.n.i.e.c.i.e balonika,ktory z takim trudem pompowali.Otoz w ich wirtualnej rzeczywistosci nic takiego nie mialo miejsca.Celem byla grupa w LE i ten zostal osiagniety.Zadnej krytycznej refleksji na temat wczorajszego show.Teraz rozkminiaja jak to Legia bedzie w przyszlym roku lige mistrzow zdobywac

Czy nikt im nie powiedzial ,ze najpierw to trzeba mistrza Polski zdobyc ?