Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7451
Stary 28.08.2013, 16:57
alarazboy1 napisał(a):Wyświetl post
Otoz obie druzyny z pary Salzburb Zalgiris awansuja do grupy (w pierwszym meczu 5 do jaja dla austriakow). W III rundzie kw. LM salzubrg odpadl z fenerbache. Pech Ślaska , gdyby trafil na Salzburg mialby pewna grupę. Swoja droga ciekawe ile lech dostalby od Salzburga
Pech Śląska, a jeszcze większy pech Lecha. Wystarczyło przejść Litwinów, no ale z czym do ludzi...
Odpowiedz cytując