alarazboy1 napisał(a):

Otoz obie druzyny z pary Salzburb Zalgiris awansuja do grupy (w pierwszym meczu 5 do jaja dla austriakow). W III rundzie kw. LM salzubrg odpadl z fenerbache. Pech Ślaska , gdyby trafil na Salzburg mialby pewna grupę. Swoja droga ciekawe ile lech dostalby od Salzburga
|
Pech Śląska, a jeszcze większy pech Lecha. Wystarczyło przejść Litwinów, no ale z czym do ludzi...
