Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65742
Stary 28.08.2013, 14:47
Boje sie ,że naprawde dobra praca Smudy i dobra gra piłkarzy zostanie zniweczona gdy zaczną sie kontuzje i pauzy za kartki , wtedy mimo chęci pewnych rzeczy nie bedziemy w stanie przeskoczyc ,nie majac odpowiednio szerokiej kadry i czołówka nam odjedzie , a patrzac na robote Smudy to przy odpowiednim wzmocnieniu skladu mozna by sie bić o laury juz teraz , po co czekac ?
Odpowiedz cytując