Wyświetl pojedynczy post
alarazboy1
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7446
Stary 28.08.2013, 14:28
Jakis tam trybunal zdecydowal o wykluczeniu fenerbache z pucharow (decyzja prawomacna, fenerbache nie moze sie od niej odwolac). W zwiazku z tym zwalnia sie miejsce w fazie grupowej ligii europejskiej. Co zdecydowala uefa?
Otoz obie druzyny z pary Salzburb Zalgiris awansuja do grupy (w pierwszym meczu 5 do jaja dla austriakow). W III rundzie kw. LM salzubrg odpadl z fenerbache. Pech Ślaska , gdyby trafil na Salzburg mialby pewna grupę. Swoja droga ciekawe ile lech dostalby od Salzburga
Odpowiedz cytując