Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7439
Stary 28.08.2013, 12:21
Ta przypadkowa bramka z niczego Legii na 2-2 gdy piłkarze Steauy już otwierali szampany tylko zaciemniła niektórym obraz. "Wyciągneli z 0-2 na 2-2". Litości. Myślę, że jakby 2-2 dawało Legii awans to Rumuni nie pozwoliłyby sobie na taką dekoncetracje w końcówce.

"Zasługiwała na uznanie bramki ze spalonego". Abstrahując od absurdalności tego stwierdzenia to niby czym zasługiwała? To Steaua miała z 5 setek na trzecią bramkę, a nie Legia na wyrównanie. Czy w drugiej połowie chociaż w jednej sytuacji można było powiedzieć "ooo, to powinna być bramka dla Legii"? Nic. Zero. Null.

PS. Nie zgodzę się, że sytuacja Kucharczyka była sytuacją stykową. Jakby to była klasyczna "mijanka" to ok. Rozumiem. Ale Kucharczyk palił te akcje dobre kilka metrów i niepokazanie spalonego byłoby kompromitacją bocznego. Mimo, że był on oczywiście niewielki.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując