No to z Udinese raczej nie powalczymy...

Poza tym on chyba gra na lewej obronie? Mamy Buniego i Donalda, więc nie sądzę, żeby klub chciał jeszcze wzmacniać tę pozycję. No chyba, że miałby grać na skrzydle, to w takim razie byłby mile widziany, bo u nas posucha.
Zwrócę na niego uwagę w meczu z Pogonią, aczkolwiek jeśli jest naprawdę taki dobry, to raczej ucieknie do Włoch.