Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15508
Stary 28.08.2013, 12:11
No to z Udinese raczej nie powalczymy...
Poza tym on chyba gra na lewej obronie? Mamy Buniego i Donalda, więc nie sądzę, żeby klub chciał jeszcze wzmacniać tę pozycję. No chyba, że miałby grać na skrzydle, to w takim razie byłby mile widziany, bo u nas posucha.
Zwrócę na niego uwagę w meczu z Pogonią, aczkolwiek jeśli jest naprawdę taki dobry, to raczej ucieknie do Włoch.
Odpowiedz cytując