Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7438
Stary 28.08.2013, 12:06
Nie rozumiem tych co tu płaczą, że spalonego nie było i wgl biedna Legia. Pamietacie ile razy Wisła została oszukana przez sędziów w pucharach?
Boli Legionistów? Ma boleć
Odpowiedz cytując