GrzegorzTS napisał(a):

|
(...) Przypomnij sobie sytuacje Dortmund Malaga tam sędziowie uznawali bramki z wiekszych spalonych.(...).
|
no... albo ekstraklasę można sobie przypomnieć, gdzie Legii to nawet bramki po dośrodkowaniu zza boiska uznają czasem

nie ma co rozkminiać, odpadli i całe szczęście