Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7437
Stary 28.08.2013, 12:01
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
(...) Przypomnij sobie sytuacje Dortmund Malaga tam sędziowie uznawali bramki z wiekszych spalonych.(...).
no... albo ekstraklasę można sobie przypomnieć, gdzie Legii to nawet bramki po dośrodkowaniu zza boiska uznają czasem
nie ma co rozkminiać, odpadli i całe szczęście
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując