Gwiaździsty napisał(a):

Gdybyś ogladał mecz w canal+ to byś zobaczył taka białą linię w powtórce i całą noge Kucharczyka za nią.
Za zasługi spalonych się nie puszcza i karnych sie też nie daje. Może w polskiej lidze tak jest ale jak widać sędzia nie zna Hubercika i stosunków panujących w PZPN-ie, że Legii się daje w takich sytuacjach a innym nie.
|
Gdybyś oglądał DOKŁADNIE relacje w c+ to wiedziałbyś,że dopiero analiza komputerowa pokazała minimalnego spalonego o cm,to taka sytuacja sytkowa w której jeden sędzia nie uzna gola a drugi uzna ,nie ma szans ,że sędiza miał 100% pewności,że jest spalony kilka powtórek w tv a dziennikarze mieli rózne opinie,nawet dzisiaj rano jeszcze niektózy twierdzili,że gol powinien zostać uznany idąc z duchem gry.
Przypomnij sobie sytuacje Dortmund Malaga tam sędziowie uznawali bramki z wiekszych spalonych.
Co do zasług i tej sytuacji ze spalonym to nie oczekuję,że to sędziowie mają nagradzać za walke ,zwyczajnie po meczu stwierdziłem,że szczęście powinno być po stronie L z tą stykową sytuacją bo zasłużyli wyciągając wynik z 0-2 na 2-2 i walcząc do końca o awans.