Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7431
Stary 28.08.2013, 10:51
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Mnie tylko ciekawi czy gdyby to np Niemiecki zespół grał z Rumunami o awans to czy sędzia również zagwizdałby spalonego czy uznałby gola? od lat słysze ,że w sytuacjach stykowych puszczać takie akcje aby promować ofensywyny futbol i co?i gów..
Legia była gorsza piłkarsko ale za walke do końca i emocje zasłużyła na uznanie tej bramki z niby spalonego,już w Bukareszcie nie uznali im bramki którą inny arbiter mógłby uznać bo sytuacja była stykowa.
Wstyd jak skur... na całą europe Polska prawie 40 milionów ludzi i na awans do LM poczekamy 18 rok i znowu będzie pisanie jaka to buraczana liga ta ekstraklasa itp.
Gdyby nie sedziowie to juz z Molde by odpadli - taka prawda. Dopieprzanie sie do sedziow (w obydwu meczach sedziowie z czolowki swiatowej) to grube naduzycie.......

Rumuni byli po prostu dwie klasy lepsi.......
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując