funkykoval napisał(a):

|
No Zieńczuk też ostatni rok kontraktu zakończył z 16 bramkami na koncie. Ówczesny pomysł na forum był następujący - zakontraktować Zienia na rok z opcją przedłużenia i będzie grał cały czas jak żyleta...
|
bzdury piszesz , Zieńczuk w ostatnim sezonie u nas strzelił 2 bramki w lidze , najlepszy swój sezon miał 2 lata przed końcem kontraktu