Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7427
Stary 28.08.2013, 09:59
Nie było stadionów, nie było pieniędzy i nie było systemów szkolenia. Zawodnicy nadużywali alkoholu i palili kartony fajek i nie prowadzili sportowego trybu życia, a wyniki były. Teraz pojawiły się piękne stadiony, coraz większe pieniądze, system szkolenia i coraz lepsi piłkarze (na papierze rzecz jasna), a wyników brak. Jaki z tego wniosek? Cipki grają teraz, a nie ludzie z charyzmą. Rumunów Legia mogła bez problemu pyknąć, gdyby w spodenkach zamiast waty mieli jaja.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując