|
Nie było stadionów, nie było pieniędzy i nie było systemów szkolenia. Zawodnicy nadużywali alkoholu i palili kartony fajek i nie prowadzili sportowego trybu życia, a wyniki były. Teraz pojawiły się piękne stadiony, coraz większe pieniądze, system szkolenia i coraz lepsi piłkarze (na papierze rzecz jasna), a wyników brak. Jaki z tego wniosek? Cipki grają teraz, a nie ludzie z charyzmą. Rumunów Legia mogła bez problemu pyknąć, gdyby w spodenkach zamiast waty mieli jaja.
|