Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7416
Stary 28.08.2013, 08:50
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Chyba nie do końca. Myśmy w rewanżu pomimo przygniatającej przewagi Apoelu w pewnym momencie bylismy w LM (2;1). Decydujaca bramka padła w samej końcówce. A na Legii było już wszystko jasne po 9 min. Ani przez moment nie byli warszawiacy w LM.
mylisz sie byli do rozpoczecia meczu w Warszawie )) a powaznie to staram sie waYstkim to samo wyjasnic Wisle braklo 7 minut a Legia 7 byla w LM
Odpowiedz cytując