Gwiaździsty napisał(a):

|
Chyba nie do końca. Myśmy w rewanżu pomimo przygniatającej przewagi Apoelu w pewnym momencie bylismy w LM (2;1). Decydujaca bramka padła w samej końcówce. A na Legii było już wszystko jasne po 9 min. Ani przez moment nie byli warszawiacy w LM.
|
mylisz sie

byli do rozpoczecia meczu w Warszawie

)) a powaznie to staram sie waYstkim to samo wyjasnic

Wisle braklo 7 minut a Legia 7 byla w LM
