szprotson napisał(a):

mam wrażenie że w stolicy dziś jak na facebooku u fanów Legii. wszyscy udają że śpia
|
Nie ma się czemu dziwić... ja po naszych podobnych porażkach też unikałem radia, tv, gazet... bo tam wiadomo co... "szok", "porażka", "dramat", "tragedia"...