|
jak ktoś wyżej napisał podniecacie się tym, ze Legia odpadla, jakby to miała być niespodzianka w stylu ŻALu...
Wygral zespol zdecydowanie lepszy, który już po pierwszym meczu mogl do Warszawy przyjezdzac "dla formalności". To samo było w 3 rundzie, jakby Molde spieło poślady to rewanż na pepsi arenie tez bylby już o pietruszkę...
Szkoda mi trochę tych, co mowia, ze Polska bogatsza od Rumunii, a tutaj awansuje Steaua... Nie liczy się kraj, liczą się umiejętności drużyny, co - jako kibic Wisły - każdy powinien o tym pamiętać (Levadia, Dinamo, czy w drugą stronę Schalke, Parma). Legia w meczu z Molde i Steaua poza jebitnym fartem i Kuciakem nic nie zaprezentowala. Awansowal zespol zdecydowanie lepszy, choć i tak w najmniejszym wymiarze kary dla Wielkiej Legii
Poza posiadaniem piłki, które wynikło z szybko zdobytych bramek chyba widać, kto był wczoraj drużyną lepszą... (w nawiasie po pierwszej połowie)
Legia Steaua
59 (59)Posiadanie piłki [%]41 (41)
7 (4)Sytuacje bramkowe18 (9)
4 (3)Strzały na bramkę10 (4)
3 (1)Strzały niecelne8 (5)
19 (8)Rzuty wolne20 (8)
7 (4)Rzuty rożne5 (1)
2 (1)Spalone1 (1)
29 (13)Wyrzuty z autu17 (11)
8 (2)Interwencje bramkarzy2 (2)
|