A w TVP info dziennikarze rwą włosy z głowy i widzom wciskają kit (razem z Sierockim), że to przez sedziego, który nie uznał bramki Kucharczyka Legia odpadła

. Wystarczyło tylko ogladać mecz na Canal+ gdzie w powtórkach pokazano linię spalonego i wszystko było jasne. Jak widać w reżimowych propagandówkach jeszcze się o tym nie dowiedzieli.
Wczoraj kolejny agitator z TVP Kraśko przekonywał, że od 17 lat żadna polska drużyna nie była tak blisko LM. Tak jakby Wisła po 3;1 u siebie czy 1:0 była dalej

. Nie wspomnę o tych słynnych 7 min. w Atenach.
Legijne przekaziory z canal+ nie pokazywały jednak prezia Leśnegoworka po kolejnych bramkach (brakowało mi tego)

.
Co by nie mówić z takim budżetem 100 mln. i przy takich losowaniach nie wejście do LM to jednak frajerstwo.
No i zajebiste wprost transfery typu Suler, Pinto, Dalivashvili, Junior wprost rzucają na kolana

. Oczywiście razem z preziem Lesnymworkiem.