Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7405
Stary 28.08.2013, 06:37
A w TVP info dziennikarze rwą włosy z głowy i widzom wciskają kit (razem z Sierockim), że to przez sedziego, który nie uznał bramki Kucharczyka Legia odpadła . Wystarczyło tylko ogladać mecz na Canal+ gdzie w powtórkach pokazano linię spalonego i wszystko było jasne. Jak widać w reżimowych propagandówkach jeszcze się o tym nie dowiedzieli.
Wczoraj kolejny agitator z TVP Kraśko przekonywał, że od 17 lat żadna polska drużyna nie była tak blisko LM. Tak jakby Wisła po 3;1 u siebie czy 1:0 była dalej . Nie wspomnę o tych słynnych 7 min. w Atenach.
Legijne przekaziory z canal+ nie pokazywały jednak prezia Leśnegoworka po kolejnych bramkach (brakowało mi tego) .
Co by nie mówić z takim budżetem 100 mln. i przy takich losowaniach nie wejście do LM to jednak frajerstwo.
No i zajebiste wprost transfery typu Suler, Pinto, Dalivashvili, Junior wprost rzucają na kolana . Oczywiście razem z preziem Lesnymworkiem.
Odpowiedz cytując